Svet a Ilumináti, koniec a začiatok?

Autor: Peter Urbánek | 16.2.2013 o 0:25 | (upravené 16.2.2013 o 0:32) Karma článku: 7,58 | Prečítané:  2097x

Adam Weishaupt a jeho nástupcovia majú jediný cieľ. Ovládať všetkých ľudí., vládnuť svetu. Chcú absolútnu, celosvetovú moc.  Moc z jedného centra – totalitnú moc!

Weishauptovci, teda Ilumináti, cieľavedomo uplatňujú svoje postupy v rámci tzv. Nového svetového poriadku (NWO). Ich zvýšená činnosť sa dá spozorovať v posledných desasťročiach. Ovládajú politické a ekonomické nástroje či už v zámorí USA, ale i v rámci EÚ. Je to tajná organizácia, ktorá prostredníctvom OSN, MMF, UNESCO vytvára a vnucuje masám svoje názory a ovláda dianie po celom svete. Za úvahu stojí prijatie zákonov v rámci EÚ, ktoré sú postavené nad zákonmi národnými (ovládnutie z jedného centra). V neposlednom rade dohoda medzi USA a EÚ o voľnom obchode (najskôr tovar, neskôr aj prevzatie moci).

 

Toto všetko sa darí dosahovať iluminátom svojou vlastnou činnosťou, resp. činnosťou im spriaznených podporovateľov a posluhovačov. Ale ako každá organizácia, aj táto tajná, má svojich odporcov. Títo odporcovia sú proti totalitnej moci, sú proti zredukovaniu ľudstva, sú proti ovplyvňovaniu a vnucovaniu cudzích zásad a názorov. Sú za demokraciu. Sú za ľudstvo ako také, so všetkým tým, aké ľudstvo je.

 

Ilumináti sa neštítia pri presadzovaní svojich cieľov použiť akékoľvek metódy (smrť Martina L. Kinga,  J.F.Kennedyho), len aby presadili svoje ambície byť najmocnejšími na tomto svete. Ilumináti sú neprijateľní pre ktorékoľvek spoločenstvo na zemi. Je to hrozba pre celé ľudstvo. Bojovať proti ním je možné nie len s chuťou, odvahou ale i fyzickou silou a veľkou vôľou.

Je možné, že situácia aká teraz vzniká, viedla kroky aj samotného pápeža a tento abdikoval. Konal tak možno preto, že si je vedomý že nemá toľko síl, koľko jeho úrad vyžaduje. Uvoľnil tým miesto mladšiemu a fyzicky silnejšiemu.

Keď pozrieme na dnešnú dobu a celosvetové dianie – USA Wall Street, Nový Zéland, Island, Grécko, Španielsko, Taliansko, Afrika, Blízky východ, Ázia, mám určité obavy. Mám obavy, že tu niečo končí a niečo začína. Len aby z tohto všetkého neťažil niekto iný. Napríklad: anarchisti? teroristi? a/alebo spojení v oboje?

 

PS: Obzrime sa. Nie sú medzi nami?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

O 13. a 14. plate už nahlas hovorí aj Smer. Kto, kedy a ako ho dostane

Koaličné strany sa zrejme dohodnú na úľavách pre firmy, ktoré vyplácajú ľuďom trináste a štrnáste platy.

KULTÚRA

Rytmus bude nadávať, orchester hrať

Ľahší primitivizmus a ukáznenosť vraj idú dokopy.


Už ste čítali?